Registrace kapel / hudebníků

Vážení hudební přátelé / kolegové.

Dovolte mi k Vaší registraci u nás pronést úvodní slovo.

Moje jméno je Patrik Marafko. Jsem majitelem a jednatelem mateřské společnosti Zakladatel firem s.r.o. i všech dceřiných společností (více o struktuře na www.Zakladatelfirem.info).

Jestliže se zaregistrujete mezi naše obchodní partnery, pak tímto navážete spolupráci se společností Showmagazine, s.r.o., která se zaměřuje na pořádání a organizaci společenských událostí včetně zajištění zábavného programu, přičemž již nyní disponujeme nejširší veřejnou databází uměleckých vystoupení pod značkou Showbook.cz, vedenou na stejnojmenné doméně, kterou v roce 2020 budeme taktéž převádět do naší struktury společností.

                S ohledem na to, že u nás ve společnostech si nikdo z nás nedokáže bez hudby představit svůj život, rozhodli jsme se spustit další projekt “Music Tapes”, který je zaměřený na podporu začínajících kapel a propojení všech kapel a zákazníků, kteří se k sobě jen velmi těžko dostanou bez naší pomoci.

                V případě, že stojíte o to, abychom Vás na pro tyto akce prezentovali, pak je třeba provést jednoduchou registraci prostřednictvím zaslání níže uvedených informací na email registrace@MusicTapes.cz. Na tento email prosím zašlete:

 1. Potvrzení, že můžeme Vaše vystoupení na akce zákazníkům nabídnout
 2. Kontaktní údaje
  1. Email, na který můžeme zasílat žádosti o potvrzení dostupnosti a kalkulace
  2. Telefonní číslo pro rychlé konzultace vystoupení
 3. Vaši cenovou kalkulaci
  1. Cenu vystoupení
  2. Zda jste, nebo nejste plátce DPH
  3. Délku vystoupení / případně počet písniček
  4. Místo výjezdu
  5. Cestovní náklady – za ujetý kilometr z místa výjezdu
 4. Zašlete Vaši reprezentativní fotografii, kterou můžeme vyvěsit na web MusicTapes.net, v co nejlepší kvalitě
 5. Pošlete odkaz nebo odkazy na Vaše videa vyvěšená na YouTube, nebo jiném zdroji videí
 6. Uveďte, zda máte zájem o přípravu Vašeho vlastního merchandisingu / propagačních předmětů
 7. Na závěr uveďte Vaše doplňující otázky, poznámky, nebo informace které považujete za důležité

POZNÁMKA K BODU 6: Pro všechny registrované kapely a hudbníky navíc připravujeme možnost vlastního merchandisingu (propagačních produktů), na které pro ně můžeme implementovat jejich logo, hlášku, fotografii, karikaturu, či cokoliv jiného. Za toto registrovaný člen nic neplatí, výrobu i dopravu zajišťujeme my, prodejní ceny stanovujeme osobně a umělec s tím nemá žádné starosti ani náklady, jen od nás dostává odměny za prodané produkty. V případě, že budete mít zájem i o tuto formu spolupráce, prosím, uveďte, zda máte zájem o přípravu Vašeho vlastního merchandisingu / propagačních předmětů

V případě, že budete mít jakékoliv otázky, které chcete zodpovědět obratem, můžete se na nás obrátit telefonicky na číslo +420 776 810 958.

Těším se na naši budoucí spolupráci a osobní setkání na některé z našich akcí!

RYCHLÉ ZASLÁNÍ ZÁJMU O REGISTRACI: